• آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی)

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی)

اسکایتر- تحلیل خودکار پروتکل های امنیتی - آموزش تصویری اسکایتر - Scyther-Protocol  Security Verification

تحلیل و آنالیز پروتکل­های امنیتی توسط انسان کاری دشوار می باشد و در بسیاری از پروتکل­های امنیتی پس از انتشار، نقض هایی مشاهده شده است. زیرا هنوز روشی برای ساخت موثر و صحیح پروتکل از ابتدا وجود ندارد به همین جهت تحلیل پروتکل­های امنیتی توسط ابزار­های تحلیل خودکار مانند اسکایتر با استفاده از منطق Formal در مدل Formal می­تواند راه­حل مناسبی باشد. تا کنون پروتکل های احراز هویت زیادی نظیر PKMv1 ، PKMv2 ، IKEV و غیره توسط منطق Formal و به وسیله­ی ابزار­های امنیتی نظیر اسکایتر ، Avispa و یا Proverif تحلیل و همین روند باعث بهبود در امنیت این پروتکل­ها با شناسایی مشکلات و حفره­های امنیتی در صورت وجود شده است . با توجه به اهمیت منطق تحلیل ، انتخاب مناسب منطق می­تواند در بررسی و تحلیل صحیح و همه جانبه پروتکل بسیار تاثیر گذار باشدScyther ابزاري براي تحلیل امنیتی پروتکل­هایی است که به صورت کامل رمزنگاري شده­اند.

فصل اول : مقدمات امنیت شبکه با دید لایه به لایه  و نصب اسکایتر  مطالب : 1-معرفی دوره  2- لایه فیزیکی- لایه DataLink 3- لایه شبکه و انتقال لایه جلسه ، نمایش و کاربرد و معرفی چند حمله 4- معرفی ابزار اسکایتر 5- نصب اسکایتر

فصل دوم مفاهیم اولیه اسکایتر و شروع کد زنی مطالب : 1-  مفاهیم اولیه در اسکایتر -- شروع کد زنی اسکایتر 3-کد زنی و ابزار بصری در اسکایتر برای نمایش حملات و  Bug های موجود 4- بررسی پروتکل های بیشتر

فصل سوم ادعاهای امنیت  مطالب : 1دعاهای امنیتی از دید تئوری  2- ادعاهای امنیتی پیاده سازی و مثالها


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی)

  • مدل کالا: آموزش تصویری
  • موجودی: در انبار
  • 10,000 تومان


کالاهای مرتبط

سورس وبسایت پرسشنامه آنلاین دو زبانه + ویدیو معرفی

سورس وبسایت پرسشنامه آنلاین دو زبانه + ویدیو معرفی

سورس وبسایت پرسشنامه آنلاین دو زبانه + ویدیو معرفیپرسشنامه آنلاین - پرسشنامه دو زبانه- سورس کد سایت پرسشنامهپرسشنامه آنلاین با دو زبان : در این پرسشنا..

10,000 تومان

پروژه ساخت بازی تحت کنسول در زبان C + آموزش تصویری

پروژه ساخت بازی تحت کنسول در زبان C + آموزش تصویری

پروژه ساخت بازی تحت کنسول در زبان C + آموزش تصویریپروژه بازی در سی - ساخت بازی در C - پروژه برنامه نویسی سیمعرفی : در این پروژه به ساخت یک بازی تحت کن..

0 تومان

امنیت شبکه

امنیت شبکه

امنیت شبکهدر این مقاله مختصر سعی کردیم تا درباره امنیت شبکه اطلاعاتی مفید در اختیار دوستان قرار بدیم و همچنین میتوان گفت بطور خلاصه کلیاتی از امنیت ..

2,000 تومان

آموزش جامع  برنامه نویس متلب به صورت تصویری

آموزش جامع برنامه نویس متلب به صورت تصویری

آموزش برنامه نویس متلب به صورت تصویریامروزه کامپیوترها را می توان به عنوان جزء لاینفک زندگی انسان تلقی کرد. همه ما هر روزه با این فناوری برخورد دا..

10,000 تومان

آموزش مقدماتی ابزار وایرشارک

آموزش مقدماتی ابزار وایرشارک

آموزش مقدماتی ابزار وایرشارکوایرشارک یکی از مشهور ترین ابزارهای تحلیل ترافیک شبکه است. تحلیل ترافیک شبکه یکی از مهمترین موضوعات برای تامین امنیت یک سا..

0 تومان

آموزش مقدماتی اسکنر آسیب پذیری وگا

آموزش مقدماتی اسکنر آسیب پذیری وگا

آموزش مقدماتی اسکنر آسیب پذیری وگااسکنرهای آسیب پذیری برای فرآیند تست نفوذ برنامه های کاربردی بسیار ضروری می باشند. یکی از این اسکنرها وگا بوده که دار..

0 تومان

دعوت به همکاری در ساخت فیلم های آموزشی آزمون استخدامی

دعوت به همکاری در ساخت فیلم های آموزشی آزمون استخدامی

دعوت به همکاری در ساخت فیلم های آموزشی آزمون استخدامی به راحتی کسب درآمد کنین و از تخصص خود استفاده کنین ضمن سلام وبسایت علم امداد از تمام افراد علاقه..

0 تومان

برچسب ها: اسکایتر، امنیت، ابزار امنیت، ابزار تحقیقاتی در زمینه امنیت اطلاعات