•  کتاب استخدامی متصدی امور دفتری

معرفی کتاب استخدامی متصدی امور دفتری اثر مجموعه ی نویسندگان

کتاب "استخدامی متصدی امور دفتری" که به همت گروه مولفان انتشارات آراه، در سیصد و پنجاه صفحه به انتشار رسیده است، گنجینه‌ای ارزشمند برای افرادی است که متصدی پست‌های دفتری هستند و قصد شرکت در آزمون‌های مربوطه را دارند.
این کتاب شامل مجموعه‌ای جامع از تمامی موضوعات مطرح شده در آزمون استخدامی می‌باشد. هر قسمت با خلاصه‌ای از نکات و شرح دروس مربوطه در یک ویرایش منحصر به فرد بر اساس نکات برتر و ضروری آغاز می‌شود و پس از آن سوالات مطرح شده در امتحانات ارائه می‌شود. برای کمک به یادگیری بهتر، مولفان انتشارات آراه، آزمون‌های استخدامی دوره‌های قبل را همراه با توضیحات و پاسخ‌های دقیق ارائه کرده‌اند. کتاب "استخدامی متصدی امور دفتری" با جدیدترین نسخه بر اساس منابع درجه یک نگارش و تدوین شده است.
این اثر شامل شرح دروس، مفاهیم و نکات اساسی همراه با سوالات طبقه بندی شده و همچنین پاسخ تشریحی دروس تخصصی آزمون "استخدامی متصدی امور دفتری" است که با توجه به سرفصل‌های کشوری سازمان سنجش و آموزش به نگارش درآمده است.
مشکل اولیه و اصلی داوطلبان در آزمون استخدامی شامل محدودیت زمانی و عدم دسترسی به تمامی منابع آزمون در قالب توضیحات آموزشی، ایده‌ها و نکات مهم و همچنین مجموعه‌ای از سوالات با راهکار تشریحی است که این مشکل در کتاب "استخدامی متصدی امور دفتری" حل شده است. یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده که این کتاب را بسیار متمایز کرده است، ارائه‌ توضیحات، نکات و نمونه سوالات درس‌ها به شکلی کاملا طبقه‌بندی شده و مدون است.
کتاب "استخدامی متصدی امور دفتری" شامل دروسی پیرامون تئوری مدیریت، اصول سازمانی و مدیریتی، رفتار سازمانی، منابع انسانی، بودجه و مالیه عمومی، روانشناسی به طور عام، اصول جامعه شناسی و حقوق اداری می‌باشد.


برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید


استخدامی-آزمون استخدامی-استخدامی آموزش و پرورش-استخدام کشوری-آزمون استخدامی حسابداری-سوالات آزمونهای استخدامی-حل سوالات آزمونهای استخدامی-سوالات استخدامی آموزش و پرورش-تستهای هوش آزمونهای استخدامی-کتاب صوتی آزمون استخدامی-حل سوالات هوش آزمونهای استخدامی-تستهای هوش آزمون استخدامی-استخدامی وزارت نیرو-دانلود سوالات آزمونهای استخدامی-فایل های صوتی آزمون استخدامی-استخدام دولت-سوالات استخدامی آموزش و پرورش با پاسخ-سوالات استخدامی با پاسخ-دانلود سوالات استخدامی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب استخدامی متصدی امور دفتری

  • مدل کالا: کتاب استخدامی
  • موجودی: در انبار
  • text_warranty
  • 0 تومان