•  دوره تصویری  Comptia Security Plus از Workforce Academy (سکوریتی پلاس) با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی  (تخفیف خورده)

 آموزش تصویری  Comptia Security Plus از Workforce Academy با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی  (ویژه)

امنیت اطلاعات یکی از جذاب ترین و مهم ترین فیلد های رشته مهندسی کامپیوتر در سال های جاری است. امروزه نیاز به این رشته بیش از پیش حس شده و بسیاری از سازمان ها و ارگان ها به دنبال افراد آموزش دیده در این حوزه هستند. به دلیل تحریم های بین المللی علیه کشورمان آموزش های داخلی بیشتر در کشور مرسوم است که هزینه های بسیار بالایی نیز دارد و همچنین به صورت آنلاین معمولا در دسترس نیستند. امروز علم امداد یک راه حل برای این موضوع پیدا کرده و به کمک وبسایت آموزشی بین المللی  Alison به زیر نویس کردن ویدیوهای آموزش مربوط به این دوره برای کاربران فارسی زبان با بالاترین کیفیت پرداخته است. لینک این مجموعه در وبسایت رسمی Alison در زیر آورده شده است

آموزش Security Plus سایت Alison

لازم به ذکر است که با گذراندن این دوره می توانید در آزمون وبسایت ALison شرکت کنید و اقدام به دریافت مدرک معتبر کنید. آموزش های تکمیلی به زودی منتشر خواهد شد.

سرفصل مربوط به دوره

ماژول 1 : اساس و پیشنیاز های امنیت

ماژول 2 : تحلیل ریسک

ماژول 3 : تشخیص نگرانی های امنیتی

ماژول 4 : انجام ارزیابی امنیتی

ماژول 5 : پیاده سازی هاست و نرم افزار امنیت

ماژول 6 : پیاده سازی امنیت شبکه

ماژول 7 : مدیریت تشخیص و دسترسی

ماژول 8 : پیاده سازی رمزنگاری

ماژول 9 : پیاده سازی امنیت عملیاتی

ماژول 10 : رسیدگی به مسائل امنیتی

ماژول 11 : اطمینان از تداوم تجارت


زمان : بیش از 20 ساعت

مشاهده نمونه : دانلود 

دانلود فایل های نمونه : دانلود


 آموزش تصویری  Comptia Security Plus از Workforce Academy با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی  (ویژه)- سکوریتی پلاس - دوره سکوریتی پلاس-دوره sec+ - دوره امنیت-دوره security plus-دوره کامپتیا security plus

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دوره تصویری Comptia Security Plus از Workforce Academy (سکوریتی پلاس) با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی (تخفیف خورده)

  • مدل کالا: آموزش تصویری
  • موجودی: در انبار
  • text_warranty
  • 700,000 تومان


کالاهای مرتبط

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی) - مجموعه کامل (تخفیف خورده)

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی) - مجموعه کامل (تخفیف خورده)

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی)(آموزش های مرتبط با این آموزش د..

29,900 تومان

کارگاه آموزشی آشنایی با  امنیت در سیستم عامل ویندوز (رایگان)

کارگاه آموزشی آشنایی با امنیت در سیستم عامل ویندوز (رایگان)

ویندوز پرکاربرترین نوع سیستم‌عامل در سطح کشور است به طوریکه علاوه بر کاربران عادی بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی نیز از آن استفاده می‌کنن..

0 تومان

آموزش تصویری بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تازه کارها به همراه زیرنویس فارسی

آموزش تصویری بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تازه کارها به همراه زیرنویس فارسی

آموزش تصویری مارکتینگ شبکه های اجتماعی به همراه زیرنویس فارسی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین نیازهای کسب و کارها و پروژ..

8,900 تومان

آموزش تصویری استفاده از هوش مصنوعی Chat GPT در برنامه نویسی - دارای زیرنویس فارسی

آموزش تصویری استفاده از هوش مصنوعی Chat GPT در برنامه نویسی - دارای زیرنویس فارسی

آموزش تصویری استفاده از هوش مصنوعی Chat GPT در برنامه نویسی - دارای زیرنویس فارسیChatGPT  ابزار مشهور هوش مصنوعی است که قابلیت های زیادی رای بر..

7,000 تومان

برچسب ها: امنیت-سکوریتی پلاس- آموزش امنیت-رایانش امن-security plus Comptia-کامپتیا