• کارگاه آموزشی آشنایی با  امنیت در سیستم عامل ویندوز (رایگان)

ویندوز پرکاربرترین نوع سیستم‌عامل در سطح کشور است به طوریکه علاوه بر کاربران عادی بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی نیز از آن استفاده می‌کنند. این گستردگی استفاده همراه با عدم وجود دانش لازم برای مقابله با تهدیدات سایبری بین کاربران مذکور اهمیت برگزاری این دوره را چند برابر می‌سازد.  در این دوره به ارائه چگونگی فعال‌سازی و استفاده از سیستم‌های امنیتی موجود در سیستم‌عامل ویندوز پرداخته می‌شود. ایجاد دید مناسب از امن‌سازی سیستم‌عامل ویندوز برای شرکت‌کنندگان، هدف اصلی برگزاری این دوره است. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کارگاه آموزشی آشنایی با امنیت در سیستم عامل ویندوز (رایگان)

  • مدل کالا: آموزش تصویری
  • موجودی: در انبار
  • text_warranty
  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی) - مجموعه کامل (تخفیف خورده)

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی) - مجموعه کامل (تخفیف خورده)

آموزش تصویری تحلیل پروتکل های امنیتی با ابزار اسکایتر- SCyther   (ابزاری کارآمد برای تحلیل پروتکل های امنیتی)(آموزش های مرتبط با این آموزش د..

29,900 تومان

کارگاه آموزشی آشنایی با  امنیت سایبری (رایگان)

کارگاه آموزشی آشنایی با امنیت سایبری (رایگان)

کارگاه آموزشی آشنایی با  امنیت سایبری (رایگان)امروزه امنیت اطلاعات به یکی از مهم‌ترین چالش‌های سازمان‌ها، ادارات و حتی کاربران عادی در فضای ..

0 تومان

 دوره تصویری  Comptia Security Plus از Workforce Academy (سکوریتی پلاس) با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی  (تخفیف خورده)

دوره تصویری Comptia Security Plus از Workforce Academy (سکوریتی پلاس) با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی (تخفیف خورده)

 آموزش تصویری  Comptia Security Plus از Workforce Academy با زیرنویس فارسی و قابلیت دریافت مدرک بین المللی  (ویژه)امنیت اطلاعات یکی از ..

700,000 تومان

برچسب ها: امنیت- ویندوز- ویندوز 10-امنیت رایانه-هاردنینگ-سخت سازی- امن سازی ویندوز 10